Yozgat Valiliği
Yozgat Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

VEDA YEMEĞİ

11 Temmuz 2017
VEDA YEMEĞİ

 

      Kurumuz çalışanları tarafından naklen tayini çıkan ve emekli olan arkadaşlara veda yemeği verildi. Yemek sonrası İl Müdürümüz İbrahim TAMER yaptığı konuşmada tayini çıkan İl Müdür Yardımcısı Hasan ASLAN ve Yapım Şube Müdürlüğü personellerinden Elife ASLAN’a yeni görev yerlerinde başarılar diledi  ayrıca emekli olan Yapım Şube Müdürlüğü personeli Celalettin NAZLI ve Bilgi Tek.İnsan Kay.Des.Hiz. Şube Müdürlüğü personeli  Yaşar SÖNMEZER’e emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diledi. Tayin ve emekli olan personellere çeşitli hediyeler ve plaket takdim etti.

      İl Müdür Yardımcısı Hasan ASLAN yaptığı konuşmada; 23 yıldır Yozgat’ta görev yapmaktayım ve burası artık ikinci vatanım oldu. Geçen süre içinde çok güzel dostluklar ve anılar biriktirdim, işimiz gereği istemeyerek te olsa üzdüğümüz arkadaşlarımız olmuştur haklarınızı helal edin ve Malatya’da bir kardeşiniz olduğunu unutmayın.
 
      Yapım Şube personellerinden emekli olan Celalettin NAZLI ise;39 yılı aşkın bir süredir bu kurumda görev yapmaktayım geçen süre zarfında acı tatlı hatıralarımız oldu ama aslolan bu kubede hoş bir sada imiş anılarınıza hoş bir sada bırakabilmişsem ne mutlu bana haklarınızı helal edin dedi.
 
    Yapılan konuşmalar verilen hediye ve plaketlerin ardından vedalaşma yapılarak oganizasyon sona erdi
.
   Hasan  ASLAN : 1994 yılında kurumumuzda Harita Mühendisi olarak göreve başladı 2000 yılında İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı 12 Temmuz 2017 tarihinde kendi isteği ile Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne naklen tayin olmuştur.
 
   Elife ASLAN : 1992 yılında göreve başladı.12 yıl Yapım Şube Müdürlüğünde kontrollük yaptı  ve 12 yıl İhale biriminde görev yaptı kendi isteği ile Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne naklen tayin olmuştur.
 
   Celalettin NAZLI : 1978 Sivas’ta göreve başladı aynı yıl Yozgat Bayındırlık Müdürlüğüne tayin oldu 39 yıl Proje ve Yapım Şube müdürlüklerinde görev yaptı 14 Temmuz 2017 tarihinde emekli oldu.
 
    Yaşar SÖNMEZER : 1993 yılında göreve başladı Bilgi Tek.İnsan Kay.Des.Hiz. Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmetli ve bekçi olarak görev yaptı 14 Temmuz 2017 tarihinde emekli oldu.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır