Yozgat Valiliği
Yozgat Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Personel Listesi
  İdareciler  
1 İbrahim TAMER Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
2 Yücel DEMİR Müdür Yardımcısı
3 Abdullah BİNİCİ Müdür Yardımcısı
4 A. Murat KARABACAK Proje ve Yapım Şube Müdürü
5 Faruk HAYARALİ ÇED, İzin ve Denetim Şube Müdürü
6 Fatih EKİCİ Bilgi Tek. İnsan Kay. ve Des. Hiz. Şube Müdürü
7 Ömer ÖNCÜ Yerel Yönetimler Şube Müdürü
8 Elif SELVİ İmar ve Planlama Şube Müdürü
9 Necip HAZER Yapı Den. ve Yapı Malz. Şube Müdürü
10 Mesut OĞUZ Milli Emlak Müdürü
     
  İmar ve Planlama Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Sibel MERT Harita Müh.
2 Murat Arslan KOÇBULUT Harita Müh.
3 Battal ÖZÇELİK Şehir Bölge Plancısı
4 Bünyamin ALTAN Jeofizik Müh.
     
  Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Yaşar ŞİMŞEK İnşaat Müh.
2 Derya ÖZCAN İnşaat Yük. Müh.
3 Melike ŞAHİNKAYA Mimar
     
  Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü personelleri
1 Çetin KEVEN İnşaat Müh.
2 Seyit ONBAŞI İnşaat Müh.
3 Emre YENİLMEZ Mimar
4 Ersun ŞİMŞEK Mimar
5 Muhammet BESTİL Makine Müh.
6 Hasan ŞEN Makine Müh.
7 Gökhan KARADENİZ Elektrik Elektronik Müh.
8 Murat UZUN Elektrik Elektronik Müh.
9 İbrahim İZCİ İnşaat Tek.
10 Yaşar ÇOBANOĞLU İnşaat Tek.
11 Muzaffer ARSLAN İnşaat Tek.
12 Ömer KONUR İnşaat Tek.
13 Ömer DURUSOY Makine Tek.
14 Erol ÇETİN Makine Tek.
15 Ömer AÇIKGÖZ Makine Tek.
16 Osman DARICI Elektrik Tek.
17 Mustafa KIZILKAYA Teknisyen
18 Yüksel DİKMEN Teknisyen
19 Mustafa ARSLAN Teknisyen
20 Tülin DÖNMEZ V.H.K.İ
     
  Yapı Den. ve Yapı Malz. Şube Müdürlüğü personelleri
1 Fatih GÖZÜYAŞLI İnşaat Müh.
2 Tuğrul AYDINALP Mimar
3 Mehmet EMRE Makine Müh.
4 Erdal DOLU Jeoloji Müh.
5 Bekir UÇAR 4/B
6 Sadullah GÜRLER İşçi
     
  ÇED, İzin ve Denetim Şube Müdürlüğü Personelleri  
1 Elif KORKUT Çevre Müh.
2 Yusuf KARAMAN Çevre Müh.
     
  Çevre Yön.  Şube Müdürlüğü personelleri
1 Ahmet FİDAN Çevre Müh.
2 Yakup ÇOLPAN Şehir Bölge Plancısı
3 Metin İNCİ Elektrik Tek.
4 İlyas YAKIŞIKLI Teknisyen
5 Güner GÜRSAZ Elektrik Tek.
     
  Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Yusuf DURUSOY Teknisyen
2 Burak ALADAĞ Memur
     
  Bilgi Tek. İnsan Kay. ve Des. Hiz. Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Bayram OZAN Araştırmacı
2 Serpil OZAN Şef
3 Çiğdem YILMAZ Şef
4 Şükrü DURUSOY V.H.K.İ
5 İlhami KARAKURT V.H.K.İ
6 Haluk OTAN Makine Tek.
7 Elvan SOYBİR Makine Tek.
8 İbrahim GEZGİNCİ Teknisyen
9 Dursun DOĞAN Teknisyen
10 Hayrettin ERSUNGUR Teknisyen
11 Ertuğrul KILIÇASLAN Teknisyen
12 Çağdaş KARA Memur
13 Adil ŞAHİN Memur
14 Tuncay POLAT 4/B
15 Burak ANTEPLİOĞLU 4/B
16 Nuh CİHANGİROĞLU 4/B
17 Mustafa TANIR Bekçi
18 Özcan SARIASLAN Bekçi
19 Hasan KARAASLAN Bekçi
20 Hüseyin YILMAZ Bekçi
21 Zekeriya ÜSTÜNTAŞ Bekçi
22 Aynur ARKAÇ 4/D İşçi
23 Göktürk KEYF 4/D İşçi
24 Zeynep KARADEMİR 4/D İşçi
25 İkbal BULUT 4/D İşçi
26 Muhsin DEMİRCİ 4/D İşçi
27 Ramazan ÖZEN 4/D İşçi
28 Veysel AÇIKGÖZ 4/D İşçi
29 Mustafa KARAKOÇ 4/D İşçi
30 Şakir ŞAHİN 4/D İşçi
31 Uğur MAHİR 4/D İşçi
     
  Milli Emlak Müdürlüğü Personelleri
1 Yunus UZUNOĞLAN Milli Emlak Müdür Yardımcısı
2 Osman TURAN Milli Emlak Uzmanı
3 Feyza SUSAM Harita Teknikeri
4 Mustafa ERKUL Kadastro Teknisyeni
5 Samet BABACAN Memur
6 Salih KARADOĞAN V.H.K.İ.
7 Burhan ERDOĞ V.H.K.İ.
8 Kevser BİÇER V.H.K.İ.
9 Nefise Beyza KARATAŞ V.H.K.İ.
10 Turgut TOKATLI V.H.K.İ.                                                           Akdağmadeni
11 İshak KILINÇARSLAN V.H.K.İ.                                                           Sorgun
12 Mehmet DİNÇ V.H.K.İ.                                                           Sarıkaya
13 Kadir ŞAHİN V.H.K.İ.                                                           Sarıkaya
14 Ali ÖZDEMİR V.H.K.İ.                                                           Boğazlıyan
15 Ayşe TÜRK V.H.K.İ.                                                           Boğazlıyan
16 Mahmut BAĞCI V.H.K.İ.                                                           Çayıralan
17 Mehmet COŞKUN V.H.K.İ.                                                           Yenifakılı
18 Durak YILMAZ V.H.K.İ.                                                          Çekerek
19 Zeynal KAYAHAN V.H.K.İ.                                                          Yerköy
20 Fikrek AKYÜZ V.H.K.İ.                                                          Yerköy
21 İskender TATAROĞLU V.H.K.İ.                                                          Şefaatli