Yozgat Valiliği
Yozgat Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Personel Listesi
  İdareciler  
1 İbrahim TAMER Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
2 Yücel DEMİR Müdür Yardımcısı
3 A. Murat KARABACAK Proje ve Yapım Şube Müdürü
4 Abdullah BİNİCİ Yapı Den. ve Yapı Malz. Şube Müdürü
5 Faruk HAYARALİ ÇED, İzin ve Denetim Şube Müdürü
6 Fatih EKİCİ Bilgi Tek. İnsan Kay. ve Des. Hiz. Şube Müdürü
7 Ömer ÖNCÜ Altyapı,Kentsel Dönüşüm ve Yerel Yönetim Şube Müdürü
8 Mesut OĞUZ Milli Emlak Müdürü
     
  İmar ve Planlama Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Sibel MERT Harita Müh.
2 Battal ÖZÇELİK Şehir Bölge Plancısı
3 Elif SELVİ Jeoloji Müh.
4 Bünyamin ALTAN Jeofizik Müh.
     
  Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Yaşar ŞİMŞEK İnşaat Müh.
2 Derya ÖZCAN İnşaat Yük. Müh.
3 Melike ŞAHİNKAYA Mimar
     
  Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü personelleri
1 Çetin KEVEN İnşaat Müh.
2 Seyit ONBAŞI İnşaat Müh.
3 Ali Sinan KARAYIL İnşaat Müh.
4 Emre YENİLMEZ Mimar
5 Necip HAZER Makine Müh.
6 Muhammet BESTİL Makine Müh.
7 Hasan ŞEN Makine Müh.
8 Emre ACUN Elektrik Elektronik Müh.
9 Gökhan KARADENİZ Elektrik Elektronik Müh.
10 İbrahim İZCİ İnşaat Tek.
11 Yaşar ÇOBANOĞLU İnşaat Tek.
12 Muzaffer ARSLAN İnşaat Tek.
13 Ömer KONUR İnşaat Tek.
14 Ömer DURUSOY Makine Tek.
15 Erol ÇETİN Makine Tek.
16 Ömer AÇIKGÖZ Makine Tek.
17 Güner GÜRSAZ Elektrik Tek.
18 Osman DARICI Elektrik Tek.
19 Murat UZUN Elektrik Tek.
20 Mustafa KIZILKAYA Teknisyen
21 Yüksel DİKMEN Teknisyen
22 Mustafa ARSLAN Teknisyen
23 Tülin DÖNMEZ V.H.K.İ
     
  Yapı Den. ve Yapı Malz. Şube Müdürlüğü personelleri
1 Fatih GÖZÜYAŞLI İnşaat Müh.
2 Tuğrul AYDINALP Mimar
3 Mehmet EMRE Makine Müh.
4 Erdal DOLU Jeoloji Müh.
5 Murat İBİŞ Makine Tek.
6 Hayrettin ERSUNGUR Teknisyen
7 Bekir UÇAR 4/B
8 Sadullah GÜRLER İşçi
     
  ÇED.İzin ve Denetim Şube Müdürlüğü Personelleri  
1 Derya ÇAVLI Çevre Müh.
2 Yusuf KARAMAN Çevre Müh.
     
  Çevre Yön.  Şube Müdürlüğü personelleri
1 Elif KORKUT Çevre Müh.
2 Ahmet FİDAN Çevre Müh.
3 Yakup ÇOLPAN Şehir Bölge Plancısı
4 Metin İNCİ Elektrik Tek.
5 İlyas YAKIŞIKLI Teknisyen
     
  Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğü Personelleri
1 Gülşah YILMAZ Harita Müh.
2 Yusuf DURUSOY Teknisyen
3 Burak ALADAĞ Memur
     
  Bilgi Tek. İnsan Kay. ve Des. Hiz. Şube Müdürlüğü Personelleri
1 İbrahim GEZGİNCİ Teknisyen
2 Dursun DOĞAN Teknisyen
3 Haluk OTAN Makine Tek.
4 İlhami KARAKURT V.H.K.İ
5 Şükrü DURUSOY V.H.K.İ
6 Serpil OZAN Şef
7 Çiğdem YILMAZ Şef
8 Bayram OZAN Araştırmacı
9 Ertuğrul KILIÇASLAN Teknisyen
10 Çağdaş KARA Memur
11 Mustafa TANIR Bekçi
12 Özcan SARIASLAN Bekçi
13 Hasan KARAASLAN Bekçi
14 Hüseyin YILMAZ Bekçi
15 Zekeriya ÜSTÜNTAŞ Bekçi
16 Tuncay POLAT 4/B
17 Burak ANTEPLİOĞLU 4/B
18 Nuh CİHANGİROĞLU 4/B
19 Elvan SOYBİR Makine Tek.
20 Aynur ARKAÇ 4/D İşçi
21 Göktürk KEYF 4/D İşçi
22 Zeynep KARADEMİR 4/D İşçi
23 İkbal BULUT 4/D İşçi
24 Muhsin DEMİRCİ 4/D İşçi
25 Ramazan ÖZEN 4/D İşçi
26 Veysel AÇIKGÖZ 4/D İşçi
27 Mustafa KARAKOÇ 4/D İşçi
28 Şakir ŞAHİN 4/D İşçi
29 Uğur MAHİR 4/D İşçi
     
  Milli Emlak Müdürlüğü Personelleri
1 Yunus UZUNOĞLAN Milli Emlak Müdür Yardımcısı
2 Osman TURAN Milli Emlak Uzmanı
3 Feyza SUSAM Harita Teknikeri
4 Mustafa ERKUL Kadastro Teknisyeni
5 Samet BABACAN Memur
6 Salih KARADOĞAN V.H.K.İ.
7 Burhan ERDOĞ V.H.K.İ.
8 Kevser BİÇER V.H.K.İ.
9 Turgut TOKATLI V.H.K.İ.                                                            Akdağmadeni
10 İshak KILINÇARSLAN V.H.K.İ.                                                           Sorgun
11 Mehmet DİNÇ V.H.K.İ.                                                           Sarıkaya
12 Kadir ŞAHİN V.H.K.İ.                                                           Sarıkaya
13 Ali ÖZDEMİR V.H.K.İ.                                                           Boğazlıyan
14 Ayşe TÜRK V.H.K.İ.                                                           Boğazlıyan
15 Mahmut BAĞCI V.H.K.İ.                                                           Çayıralan
16 Mehmet COŞKUN V.H.K.İ.                                                           Yenifakılı
17 Durak YILMAZ V.H.K.İ.                                                           Çekerek
18 Zeynal KAYAHAN V.H.K.İ.                                                           Yerköy
19 Fikrek AKYÜZ V.H.K.İ.                                                           Yerköy
20 İskender TATAROĞLU V.H.K.İ.                                                           Şefaatli